6ος Φοιτητικός Διαγωνισμός για την ΕΚΕ «Νίκος Αναλυτής»

30 Ιουνίου, 2021

Tο CSR HELLAS ανακοίνωσε τον έκτο κύκλο του Φοιτητικού Διαγωνισμού για την ΕΚΕ «Νίκος Αναλυτής», που έχει ως στόχο τη διασύνδεση της επιχειρηματικής κοινότητας με την ακαδημαϊκή και τους φοιτητές.

Το θέμα του φετινού διαγωνισμού είναι:
“Η Υπεύθυνη κατανάλωση και παραγωγή και ο ρόλος της εκπαίδευσης στην ανάπτυξη και καλλιέργεια υπεύθυνης συμπεριφοράς καταναλωτών, εργαζομένων και στελεχών”.

Ο διαγωνισμός απευθύνεται σε ομάδες φοιτητών/-τριών τριτοβάθμιας εκπαίδευσης, αποτελούμενες από 3 ή 4 μέλη, προπτυχιακών και μεταπτυχιακών προγραμμάτων από όλα τα Ελληνικά πανεπιστήμια. Βασική προϋπόθεση συμμετοχής είναι οι φοιτητές να βρίσκονται στο
δεύτερο έτος των σπουδών τους και άνω.

Δηλώσεις συμμετοχής με την ομάδα σας έως και τις 30 Ιουνίου 2021 ΕΔΩ.

Συνοδευτικό υλικό προς περαιτέρω επεξήγηση και καθοδήγηση στη διαδικασία συγγραφής των εργασιών ΕΔΩ.

Ημερομηνία:
30 Ιουνίου, 2021